Przedszkole nr 3 w Sokółce - FACEBOOK Przedszkole nr 3 w Sokółce - GALERIA ZDJĘĆ Przedszkole nr 3 w Sokółce - DLA RODZICÓW Przedszkole nr 3 w Sokółce - STRONA GŁÓWNA Przedszkole nr 3 w Sokółce - ROZKŁAD DNIA Przedszkole nr 3 w Sokółce - KADRA PEDAGOGICZNA Przedszkole nr 3 w Sokółce - O NAS / GRUPY
Przedszkole nr 3 w Sokółce - ZAPISY DO PRZEDSZKOLA

 

 DLA RODZICÓW


Ogłoszenia:

UROCZYSTOŚCI I SPOTKANIA W MIESIĄCU LUTY  2018 r.

 • 9.02.2018 r. - PIĄTEK GODZ.10.00

  Akcja edukacyjna „Ciepłe czytanie przedszkolakom”

  Spółka Celsium, lokalny dostawca ciepła systemowego, kolejny raz rusza z akcją edukacyjną „Ciepłe czytanie przedszkolakom”. Inicjatywa skierowana jest do najmłodszych i po raz trzeci zostanie przeprowadzona w przedszkolach w Sokółce. Spotkanie z najmłodszymi odbędzie się 9 lutego w Przedszkolu nr 3 .

  Pracownicy Celsium przybliżą dzieciom czym jest smog, czytając im książkę pod tytułem „Czerwony kapturek misja czarny smog”. Jest to historia Czerwonego Kapturka, który wraz z babcią i kotem Kluchą mieszka w mieście i korzysta z ciepła systemowego. Przygody Czerwonego Kapturka odbywają się chłodną, zimową porą. Czerwony Kapturek razem z kotem Kluchą tropią czarny smog, aby sprawdzić czym jest, skąd się wziął i co należy zrobić, aby się go pozbyć.

  Podczas spotkania dzieci dowiedzą się jakie są główne czynniki wpływające na zanieczyszczenie powietrza. Nauczą się również mądrego korzystania z energii i dbania o środowisko naturalne.

  Akcja ma charakter informacyjny i edukacyjny, przy okazji nauki popularyzuje również czytanie dzieciakom książek szczególnie, gdy na dworze zimno i nieprzyjemnie.
   

 • 12.02.2018 r. ( PONIEDZIAŁEK)-GODZ.10.40

  SPOTKANIE Z AKTORAMI TEATRU LALEK ” MAGIK” Z BIAŁEGOSTOKU

  PRZEDSTAWIENIE PT. „ O INTERNISIU, KTÓREGO PSOTY SPOWODOWAŁY DUŻE KŁOPOTY ”
   

 • 16.02.2018 r. ( PIĄTEK)-GODZ.10.15

  AUDYCJA MUZYCZNA „KOZIOŁEK MATOŁEK I MUZYCZNE NIESPODZIANKI”

  scenariusz i opracowanie – Beata i Daniel Bogdanowicz
  skład: śpiew, instrument klawiszowy, akordeon, gitara basowa

  Audycja muzyczna realizowana w formie opowieści, w której występuje dobrze znany dzieciom, pełen humoru, bohater bajkowy – Koziołek Matołek. „ .... Właśnie nową zaczął podróż ..... ” i wędruje po nieznanej mu dotąd krainie bogatej w niespodzianki muzyczne. Przy tej okazji nasz bohater zapoznaje się z różnymi pojęciami muzycznymi, wartościami nut, pauzami, itp. Stają się one również bohaterami tej historii, a nawet mają wpływ na przebieg akcji. Dzieci przypomną sobie znane już pojęcia muzyczne oraz poznają nowe. W audycji znajdą się zagadki, zabawy ruchowe oraz piosenka wędrującego Koziołka.
   

 • OD 27.02.2018r.

  ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

  Szanowni Rodzice!

  Burmistrz Sokółki informuje, iż od 27.02.2018 r. od godz. 8.00 do 5.03.2018 r. do godz. 15.00 – przyjmowane będą w przedszkolach, od rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego w danej placówce.

  Więcej informacji o procesie rekrutacji.

   

UWAGA GRYPA!

…....................................................................................................................
 Baza wiedzy dla rodziców:
 • Statut Przedszkola Nr 3 w Sokółce [ pdf ]
   
 • Nowa podstawa programowa 2017 [ pdf ]
   
 • ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 14 lutego 2017 r.
  w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego [ pdf ]


     

 Projekt i wykonanie strony: atrakcjePodlasia.pl