O NAS / GRUPY

Przedszkole czynne jest:
poniedziałek - piątek w godzinach 5:30 – 16:30.

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola odbywa się
od zadeklarowanej godziny do godziny 8:00.

W razie konieczności późniejszego przyprowadzenia dziecka lub jego nieobecności (w określonym dniu), prosimy o telefoniczne powiadomienie przedszkola do godziny 8.00.

Prosimy, aby dzieci były odbierane do zadeklarowanej godziny.

Godziny posiłków w przedszkolu:
8.00 – śniadanie, 10.00 – zupa, 11.30 – obiad II danie, 13.30 – podwieczorek

Przedszkole nr 3 w Sokółce funkcjonuje od 1976 roku. Od 17 lat dyrektorem placówki jest Pani mgr Janina Olechno. Dysponujemy bogatą bazą środków dydaktycznych. W naszym przedszkolu zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która nie tylko wspiera rozwój aktywności poznawczej dzieci, ale również dba o utrzymywanie właściwych i życzliwych relacji z dziećmi i ich rodzicami.

Przedszkole Nr 3 jest zlokalizowane na terenie miasta Sokółka. Organem prowadzącym jest Gmina Sokółka, a nadzór pedagogiczny sprawuje Podlaski Kurator Oświaty.

Wokół budynku znajduje się plac zabaw wyposażony w sprzęt sportowo-rekreacyjny.

Przedszkole ma swoją siedzibę w parterowym budynku z dużym holem wybudowanym wg projektu szwedzkiego, zaprojektowanym przez prof. Halinę Skibniewską. Jest bardzo przestrzenne i jasne - na jednym poziomie mieści się szatnia, kuchnia, pomieszczenie administracyjne i sanitarne oraz 4 sale do zajęć i jedna sala do ćwiczeń gimnastycznych. Sale wyposażone są w łazienki oraz zaplecze na pomoce dydaktyczne. W 2017 roku przedszkole zmodernizowano- wymieniono dach, dobudowano taras i parking.

Grupy dziecięce

grupa I   „KRASNALE”